Net

O Tempus Net

Společnost TEMPUS NET s.r.o. funguje na dynamicky se rozvíjejícím trhu od roku 2015, disponuje bohatými zkušenostmi v oboru. Jejími klienty jsou obce, městské části a developerské společnosti. Zabývá se výstavbou a správou inženýrských a datových sítí v lokalitě Újezd u Průhonic v rámci projektu Park Újezd.

Obor činnosti

Projekce a poradenská činnost při plánování infrastruktury developerských projektů
Výstavba infrastruktury developerských projektů a záměrů municipalit
Správa infrastrukturních staveb
Výstavba ČOV
Budování a správa veřejných prostorů
Budování a správa datových sítí

Reference

Pracujeme na výstavbě, správě a provozování inženýrských a datových sítí v lokalitě Újezd u Průhonic na Praze 11, konkrétně v rámci projektu Park Újezd, který zahrnuje několik navazujících etap.

Czech Smart City Cluster (CSCC)

Je rozvoj partnerství mezi firmami, státní správou, samosprávou, znalostními institucemi a obyvateli měst, při aplikaci technologií Smart City v České republice. CSCC se snaží budovat chytrá města, ve kterých sociální a technologické infrastruktury a řešení usnadňují život obyvatel a podporují udržitelný hospodářský růst. CSCC se soustředí na integrace inteligentních technologií, například v oblastech energetiky, inteligentních budov, dopravy a informačních a komunikačních technologií. V rámci svých projektů transformují tradiční izolované infrastruktury na vysoce integrované systémy zasahující do všech úrovní, počínaje budovami a technologickými celky, přes obce až na úroveň kraje a následně státu.

Kontakt

Kontakt

TEMPUS NET s.r.o.
Radlická 505/58
150 00 Praha 5 - Smíchov
IČ: 037 63 331

+420 724 506 294
recepce@tempus-group.cz

Napište nám